ТАТКО ЦАР: Во карантин им приготвил на децата вечера како во најскапиот ресторан (ВИДЕО)

Поради пандемијата која владее, принудени сме да бидеме во своите домови. На возрасните им е тешко да поминуваат подолго време во својот дом, но поголем проблем имаат децата и нивните родители.

Еден татко дошол до идеја како на своите деца долгиот престој во домот да им го направи попријатен.

Фантастичната идеја на овој татко, може да биде пример за останатите родители, како да ги анимираат своите деца.

Неговата идеја била нивниот дом да го претвори во луксузен ресторан, а самиот себе во келнер кој ќе ги служи своите деца.

Задоволството на нивните лица само потврди колку овој татко е супер татко.

Прочитајте и...  Фудбалерот Волков го фотографирал задникот на Сандра Африка, но се правда дека не ја пратил никаде! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Тони Брекстон објави селфи, луѓето не можат да поверуваат како изгледа во бикини на 52 години (ФОТО)

Слободен печат

Трик од искусните: Како да ја сочувате свежината на лебот

Слободен печат

Теорија на заговор: Хари не е таткото на детето на Меган?

Слободен печат

Авторката на „Хари Потер“ објави нова бесплатна онлајн книга за децата во карантин

Слободен печат

Одлична идеја за денешниот ручек – Пилешко во сос од павлака (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Бочели: Целото мое семејство имаше коронавирус, тоа беше ужасно – ние имавме среќа!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се избричил првпат по 10 години, неговата сопруга шокирана! (ВИДЕО)

Слободен печат

Маја, Адријана, Билјана и Весна, жени со јасна визија  

Ј.К.Д

Едноставен трик со кој јагодите нема да ви скапуваат

Слободен печат

Сензационално откритие – Дете пронашло плоча стара 3.500 години

Слободен печат

Меган не сакала да го напуштат кралското семејство, тоа е масло на Хари

Слободен печат

Храната во конзерви трае долго, но мора да внимавате

Слободен печат