СО ШТРАФЦИГЕР НАПАДНА ПОЛИЦАЕЦ: Пресметката во Охајо заврши за неколку секунди! (ВИДЕО)

Полицаец во американскиот град Шугаркрик брутално е нападнат при рутинска сообраќајна контрола.

Како што се гледа на видеото патролата почнува вообичаено, а возачот на камионот седи во кабина.

Но во еден момент капетанот Брајан Далтон е нападнат со штрафцигер од возачот Елаја Колинс Трети.

Полицаецот пукал во самоодбрана и го убил на лице место Колинс.

Прочитајте и...  Странските експерти не можат со месеци да добијат работна виза, дури и се одбивани

Прочитај повеќе

Делумно примирје меѓу САД и талибанците

Слободен печат

На „сивата листа“ се најдоа нови седум земји

Слободен печат

Борче Мирчевски – колекционер и мајстор за олдтајмери

МИА

Еве како изгледа најдолгиот железнички тунел кој наскоро треба да биде отворен (ВИДЕО)

Војислав Мојсовски

Прва жртва на коронавирус во Италија

Слободен печат

Сандерс: Русија подобро да не се меша во американските избори

Слободен печат

Остави Коментар

три × 2 =

Прочитај повеќе

Играњето со Преспанскиот може да има висока цена

Слободанка Јовановска

Курсна листа: Колкава е вредноста на еврото денес?

Слободен печат

Кина: Пад на заболените од коронавирусот

Слободен печат

Ѓукановиќ: Ќе одам во Сребреница ако ме поканат, но не и во Сараево

Слободен печат

Последни денови за договори за коалицирања за предвремените парламентарни избори

МИА

Запленетата дрога ја злоупотребија зависниците од политика

Мирослава Бурнс