Што велат СТРИПТИЗЕРКИТЕ: Ова би требало да го знаете ПРЕД ДА ГИ ПОСЕТИТЕ!

Многу мажи посетуваат стриптиз барови. Посетата на тоа место за некој е одличен вид на забава, но морате да знаете некои работи пред да се упатите таму.

Доколку никогаш претходно не сте биле во стриптиз клуб тогаш ќе се чувствувате чудно и нема да знаете како да се однесувате. Со цел идните муштерии да ги запознаат со тоа што можа да очекуваат, некои стриптизети се одлучија да споделат на Reddit неколку совети.

Еве што тие би сакале нивните идни клиенти да знаат пред да дојдат кај нив во клуб.

„Најдобриот муштерија е мажот кој знае дека сето тоа е игра. Оставаат добар бакшиш, прибрани се и љубезни, често се редовни муштерии и имаат одредени девојки кои играат за нив. Никогаш не прават проблеми и ги сака целиот клуб“, напиша една девојка стриптизерка.

профимедиа

„Мажите кои доаѓаат редовно знаат дека доаѓаат на добра забава. Ја частат девојата која е на сцена, го плаќаат танцот во крило и се многу љубезни. Најлоши се мажите кои мислат дека се попаметни од стриптизетите и дека можат да не надмудрат и да ја водат играта., Едно момче се правеше паметно и викаше во клубот дека тој знае дека ние сме насмеани само поради муштериите и дека ниту малку не сме заинтересирани за нив. Браво, дечко, многу си паметен. Најлоши се и оние кои мислат дека се сјајни мажи бидејќи ги деградираат жените. Тоа не е забавно и само излегувате смешни“, напиша друга.

профимедиа

„Подеднакво се иритантни и мажите кои се обидуваат да се спријателат со стриптизетите за да добијат некоја услуга гратис“, велат стриптизетите.

профимедиа

„Постојат и оние мажи кои се чувствуваат премногу заштитнички па мислат дека имаат права на некоја девојка која им игра. Таквите често на девојките им зборуваат колку се убави, паметни, талентирани за да се бават со таа работа. Се чувствуваат и однеусваат како спасители на девојката, а тоа на нив никако не им е потребно“, порача друга стриптизета.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 31 мај, недела - Погледнете каков ќе ви биде денешниот ден

Прочитај повеќе

Во ваков поглед уживаат нејзините соседи: Нивес Целзиус ја мете терасата во бикини (ФОТО)

Слободен печат

Повозрасните жени секогаш „бркаат“ млади мажи: Дознајте зошто е тоа така!

Васко Спасоски

СОСЕДИ ОД ПЕКОЛОТ: Комшиите тврдат дека животот им се претворил во вистински хаос откако Меган и Хари се доселиле до нив

Слободен печат

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да ја врати линијата, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Слободен печат

5 хороскопски знаци кои се подготвени да простат неверство

Слободен печат

Најбизарните ријалити шоуа: Живеат голи, жените се пораѓаат во дивина, а 15 мажи се натпреваруваат кој ќе ѝ направи дете на една жена

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Малку поинакво дуо: Додека газдата свири гитара, хаската е пратечки вокал (ВИДЕО)

Слободен печат

Животната приказна на „проколнатиот“ поет кој и 130 години по смртта добива писма од обожавателите

Слободен печат

Здрава диета: Магнезиум за слабеење и да ги зајакнете коските!

Васко Спасоски

Новиот бран македонски рапери „гази“, ова е Јасмин од Доуп Куќата, запомнете го добро неговото име ако до сега не сте го чуле!

Ј.К.Д

Што се случува штом се откажете од цигарите, придобивките се неверојатни од ден на ден и на долгорочен период

Слободен печат

Кристијан Милевски ни ги открива убавините на Бали, работи кои мора да ги видите и пробате на островот на боговите

Ј.К.Д