12.8 C
Скопје

Tag : стриптиз

Жена Магазин Магазин слајдер Ретро

Последниот танц во Аушвиц: Франческа Ман извела стриптиз чекајќи во редот за гасната комора, ги завела чуварите, а потоа се случило невозможното!

Слободен печат
Франческа Ман беше популарна еврејска балерина за која пишува историјата… Балерината Франческа Ман била многу талентирана. Девојката блескала на сцената и сонувала да основа свое училиште за танцување. Кога нацистичките трупи ја окупирале Полска, Франческа завршила во Варшавскиот...
Еспресо Шоу биз

Раперката на мажот за роденден му подари стриптиз и половина милион долари во кеш (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската раперка Карди Би одлучи на својот сопруг Офсет да му приреди роденденска забава која ќе ја памети цел живот. И успеа во тоа! Алкохол...
Еспресо Шоу биз

Ова се најперверзните пози на Џеј Ло: Ги рашири нозете, а „доле“ имаше само тенка линија! (ФОТО)

Слободен печат
Каде и да се појави Џенифер Лопез (50) не може да ве остави рамнодушни и да постигне било што, освен успех. Таков резултат постигна и...
Жена Магазин

Што велат СТРИПТИЗЕРКИТЕ: Ова би требало да го знаете ПРЕД ДА ГИ ПОСЕТИТЕ!

Слободен печат
Многу мажи посетуваат стриптиз барови. Посетата на тоа место за некој е одличен вид на забава, но морате да знаете некои работи пред да се...
Еспресо Шоу биз

Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Слободен печат
Џеј Ло (50) ја одигра улогата на стриптизерката Рамона во новото холивудско остварување „Hustlers“, кој премиерно ќе биде прикажан на 13 септември. Пејачката и актерка...
Забава Магазин

Огнена танчерка: Го запалила клубот – БУКВАЛНО! (ФОТО)

Слободен печат
Во стриптиз-клубот „Крејзи хорс“ на југот од Австралија после полноќ натпреварот за најубава гола девојка го достигнал врвот. На сцената излегла Харли Ван Данџерфилд. Дел...
Забава Магазин

Шокантна одлука: Стриптизер во мексиканско училиште како подарок за Денот на мајките

Слободен печат
Основно училиште во Мексико ја шокирало јавноста со својата одлука на Денот на мајките да ги изненади жените така што ќе им донесе стриптизер. Да...