4 C
Скопје

Tag : велат

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 10 мај, недела – Погледнете што велат ѕвездите за денешниот ден…

Слободен печат
Овен Зголемете ја вашата самодоверба. Со тоа ќе ги убедите деловните партнери дека сте способни за повисока позиција. Работете и на самодовербата со партнерот, покажете...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 28 април – Прочитајте што велат ѕвездите за денес…

Слободен печат
Овен Очекувате да ви јави некој Бик или некој Рак но не сте сигурни дали тоа ќе се случи, особено ако треба да се договорите...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Слободен печат
Милиони луѓе во светот полудеа по Џокер и Хоакин Феникс, а сцената во која тој игра на скалилата во Бронкс стана иконска. Џокер многу му...
Еспресо Жена Магазин Мода

Британките полудеа по ТРЕТМАНОТ од 600 евра за кој велат дека им го СПАСИЛ ЖИВОТОТ

Слободен печат
Колку и да сте „истренирани“ да носите високи потпетици, доколку во нив сте повеќе од неколку часа неизбежно ќе ве заболат стапалата. Дали сте се...
Жена Магазин

Што велат СТРИПТИЗЕРКИТЕ: Ова би требало да го знаете ПРЕД ДА ГИ ПОСЕТИТЕ!

Слободен печат
Многу мажи посетуваат стриптиз барови. Посетата на тоа место за некој е одличен вид на забава, но морате да знаете некои работи пред да се...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Слободен печат
Овен Промената која ќе ви се случи во текот на денот нема да ви одговара. Не сте во прилика да блескате и да бидете во...
Здравје Магазин

Неверојатно здраво семе за кое велат дека лекува и рак, порано било користено и како валута

Слободен печат
Поради неговата вредност, семето било користено дури и како валута. Чиа семето содржи омега масти, протеини, антиоксиданти и диетални влакна. Тоа има благ вкус со...
Еспресо Хороскоп

Видео хороскоп за 17 јуни 2019, понеделник

Слободен печат
Биковите да внимаваат на здравјето, а Јарците конечно ќе успеат да дојдат до посакуваната цел. Ова е денешниот видео хороскоп....