Семеен ручек кај Цеца дома: Богата трпеза за децата, снаата и родителите на снаата! (ВИДЕО)

Во домот на Цеца Ражнатовиќ вчера имаше семејна дружба, а на богатиот ручек во вилата на Дедиње присутни беа и Анастасија, Вељко, како и снаата на пејачката, Богдана и нејзините родители.

Богдана и Вељко, кои на почетокот на јуни ќе станат родители, времето во изолација поради пандемијата од коронавирусот го поминуваат во Тител, додека Анастасија со момчето Ѓорѓе Кулиќ се во Нови Сад од каде редовно објавуваат слики и видеа.

Меѓутоа, вчера решија да се соберат сите фамилијарно, па на ручекот по Велигденот биле сите, вклучувајќи ја и сестрата на Цеца, Лидија со сопругот и децата.

И Анастасија и Цеца овој момент го забележаа со снимки кои ги објавија на своите профили.

Прочитајте и...  Седум причини да се заљубите во есенското кампување!

Погледнете:

Прочитај повеќе

Сопругата на Џон Леџенд ја загрижи јавноста: Криси Тајген заврши во болница поради компликации во бременоста

Слободен Печат

Вакво нешто немате видено: Цеца пее на ромска свадба во Рим, а бакшиш пристигнува од сите страни! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Секој ден создаваме биоотпад: Време е да започнеме со компостирање!

Слободен Печат

Како да откриете носител на ковид-19 кој нема видливи симптоми

Слободен печат

Дневен хороскоп за 29 септември: Не се двоумете да преземете некаков ризик

Слободен печат

Виц на денот: Градежна фирма

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крај на големата љубов: Шехерезада и Сулејман се пред развод, нема веќе страст! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се породи ѕвездата на мјузиклот „Мама Миа!“: Актерката успешно ја сокри бременоста! (ФОТО)

Слободен Печат

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие луѓе со исти хороскопски знаци се неверојатно компатибилни и создадени еден за друг!

Слободен Печат

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Слободен Печат