Секси Русинка го запали Инстаграм: Симулираше пливање на суво во провокативно издание! (ФОТО+ВИДЕО)

Руската пливачка Јулија Јефимова стана хит на социјалните мрежи, откако објави како се подготвува за натпреварување иако е во карантин поради епидемијата на коронавирусот.

View this post on Instagram

🌺☀️

A post shared by Yuliya Efimova (@pryanya93) on

Јефимова е четирикратна светска шампионка и двојна олимписка вицешампионка, а бидејќи поради коронавирусот нема пристап до базен – се одлучи да симулира пливање на суво.

Снимката која ја објави на Инстаграм брзо се прошири на интернет, а Јефимова покажа дека ниту опасната епидемија на коронавирусот не може да го скрши нејзиниот спортски дух.

View this post on Instagram

😸🐾✨

A post shared by Yuliya Efimova (@pryanya93) on

Јефимова е вистинска убавица, па Инстаграм за малку не „падна“ по нејзината објава. Погледнете…

Прочитајте и...  Пет фризури за оваа есен: Добредојдовте назад 60-ти! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат

Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Венчавка како од бајките: Во Ровињ се ожени актерот Жарко Димоски! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Слободен печат

Кај нас го правеа хомосексуалец, а само да ја видите неговата сопруга: Се сеќавате на Сакис Рувас!(ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Слободен печат

Брена го жени најмладиот син: Виктор ги кажа сите детали за свадбата и неговата избраничка Сандра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Слободен печат

Јелена Ѓоковиќ не може да закрепне од короната: Ноле е загрижен за здравјето на сопругата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Слободен печат

Емина многу млада останала без татко, па нејзината љубов кон мајка ѝ е посебна: Еве како изгледа таа! (ФОТО)

Васко Спасоски