25.8 C
Скопје

Tag : провокативно

Магазин Магазин слајдер Сцена

На Карлеуша не ѝ здосади да се соблекува: Повторно полугола (ФОТО)

Слободен Печат
Таа позираше во високи потпетици и црвен фустан што откриваше повеќе отколку што покриваше. Ја пушти косата и си направи селфи. На социјалната мрежа и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нема да ви биде добро од новите фотографии на Цеца Ражнатовиќ: Познатата пејачка се разголи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Најпознатата пејачка на овие простори или како што ја нарекуваат – кралицата на турбо-фолкот, Цеца Ражнатовиќ (47) вредно работи на своето враќање на музичката сцена....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша ја освои Анталија: Пејачката повторно изненади со изборот на бикини! (ФОТО)

Слободен Печат
Јелена Карлеуша секојдневно објавува провокативни фотографии во бикини, а овој пат очигледно дојде ред на сините бикини кои едвај покриваат тоа што треба. Нејзините гради...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша излезена од базен во провокативна поза ги „полуди“ обожавателите! (ФОТО)

Слободен Печат
Јелена Карлеуша повторно го „дигна притисокот“ на своите фанови со новите провокативни фотографии. За Карлеуша нема жештина, бидејќи со ќерките Атина и Ника отпатува во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Нивес Целзиус ги „полуде“ обожавателите со топлес фотографија од базен!

Слободен Печат
Новата објава на Нивес Целзиумс и тоа како привлече огромно внимание на Инстаграм, а коментарите непрестанато се редат. Привлечната Хрватица објави провокативна фотографија каде што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Познатите ѕвезди уживаат во сончевите денови и постојано објавуваат видеа како уживаат покрај своите огромни базени во костими за капење. Ријалити ѕвездата Кајли Џенер и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат
Пејачката Јелена Карлеуша објави ново видео на својот инстаграм-профил и предизвика лавина од коментари. Јелена неодамна ја достигна својата фигура скоро до совршенство, па нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Едита позираше на бензинска во провокативен краток фустан! (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката Едита Арадиновиќ објави нова провокативна фотографија. Всушност, таа позирала покрај една бензинска каде што на себе носела многу краток фустан. „Лајк кој би бе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карди Би после десет години ја „освежи“ својата тетоважа: Седум дена трпев огромни болки! (ФОТО)

Слободен Печат
Откако контроверзната раперка Карди Би (27) неодамна се пофали со тетоважата на грбот, реши да ја освежи и старата тетоважа со паун, која исто така...
Забава Магазин Магазин слајдер

Провокативни шорцеви кои ќе бидат хит летово: Дали би се обиделе да ги носите? (ФОТО)

Слободен Печат
Искинатите фармерки веќе долго време се тренд. Меѓутоа, инстаграм-инфлуенсерките пронајдоа нов начин како да ги носат – во вид на тексас шорцеви со повеќе пресеци....