Нема да ви биде добро од новите фотографии на Цеца Ражнатовиќ: Познатата пејачка се разголи! (ФОТО)

Најпознатата пејачка на овие простори или како што ја нарекуваат – кралицата на турбо-фолкот, Цеца Ражнатовиќ (47) вредно работи на своето враќање на музичката сцена.

Популарната пејачка почна да настапува по паузата предизвикана од пандемијата на коронавирусот, а почна и да снима нов материјал.

 

View this post on Instagram

 

😍😍😍😍😍

A post shared by 💫Svetlana Ražnatović💫 (@cecaraznatoviic) on

Она што посебно ги израдува нејзините многубројни обожаватели е новата фотосесија, на која ја гледаме во различно светло од она во кое сме навикнати да ја гледаме последниве години.

Дива, провокативна, гламурозна и секси – тоа е Цеца што ја гледаме на видеоклиповите и фотографиите објавени на Инстаграм. Исто како што беше порано… А кој би рекол дека му е „баба“ на малиот Жељко?

 

View this post on Instagram

 

Bomba😍👑

A post shared by 💫Svetlana Ražnatović💫 (@cecaraznatoviic) on

Прочитајте и...  Ги надминале проблемите: Изабела Круз сака да ги поправи односите со нејзината мајка Никол Кидман

Прочитај повеќе

Виц на денот: Тоалетна хартија

Слободен печат

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да препознаете дека на вашето тело му недостига магнезиум? Минералот кој е важен за виталните функции!

Слободен Печат

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат