Рита Ора ужива во изолацијата на село и тоа без градник! (ФОТО)

Најпопуларната пејачка со албанско потекло Рита Ора (29) моментално се наоѓа во изолација во Лондон и тоа на селскиот имот во Котсволдс, 150 километри надвор од градот.

Таа времето најчесто го поминува во дворот, а сончевото време го користи за да се сонча во минијатурно бикини.

Скоро секој ден споделува фотографии со своите фанови и покажува како изгледа кога е во едно опуштено издание, но она што посебно воодушевува е нејзината фигура.

Таа објави фотка на која позира во проѕирна маичка со боја на јоргован, додека под неа пак нема градник и поради тоа јасно и се оцртуваат брадавиците.

Оваа фотографија предизвика воздишки кај нејзините машки фанови, а за време на изолацијата Рита во повеќе наврати објавуваше секси фотографии…

Прочитајте и...  Виц на денот - Мујо и Хасо во Германија
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат