Рита Ора ужива во изолацијата на село и тоа без градник! (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Најпопуларната пејачка со албанско потекло Рита Ора (29) моментално се наоѓа во изолација во Лондон и тоа на селскиот имот во Котсволдс, 150 километри надвор од градот.

Таа времето најчесто го поминува во дворот, а сончевото време го користи за да се сонча во минијатурно бикини.

Скоро секој ден споделува фотографии со своите фанови и покажува како изгледа кога е во едно опуштено издание, но она што посебно воодушевува е нејзината фигура.

Таа објави фотка на која позира во проѕирна маичка со боја на јоргован, додека под неа пак нема градник и поради тоа јасно и се оцртуваат брадавиците.

Оваа фотографија предизвика воздишки кај нејзините машки фанови, а за време на изолацијата Рита во повеќе наврати објавуваше секси фотографии…

Фото: Инстаграм
Видео на денот