Tag : брадавица

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската пејачка Ријана (32) позираше во градник со боја на кожа, кој ги истакнуваше нејзините гради, а кога доби негативен коментар од една хејтерка, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската раперка со голи гради апелира да носиме маски за лице! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската музичарка Ивана Рашиќ (38) позната како Сајси МС, ги навикна своите обожаватели дека се што прави го прави на оргинален начин, па така реши...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Рита Ора ужива во изолацијата на село и тоа без градник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Најпопуларната пејачка со албанско потекло Рита Ора (29) моментално се наоѓа во изолација во Лондон и тоа на селскиот имот во Котсволдс, 150 километри надвор...
MacedonianAlbanian