Први фотографии од синовите на славната тенисерка и фудбалерот – Папараците ја уловија Ана Ивановиќ на прошетка со синовите Леон и Лука! (ФОТО)

Поранешната српска тенисерка е „уловена“ на прошетката со синовите Леон и Лука на одморот во Шпанија.

Ана Ивановиќ е во брак со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер и има два сина, а нивни слики досега никогаш не се објавени во јавност.

Фотографиите ги сликале шпанските папараци за време на семејниот одмор на Ана во Шпанија, на кој замина заедно со Бастијан, децата и својата мајка.

Ана и Бастијан припаѓаат на онаа група славни родители, кои не преферираат да ги покажуваат децата во јавност, што е и разбирливо. Но, разбирлива е и љубопитноста на папараците, кога станува збор за децата на познатите личности.

Судејќи според фотографиите, Ана не им обрнала многу внимание на папараците, и делува како да не и пречело тоа што ја фотографираат.

Прочитајте и...  Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Фотографиите се прикачени на една објава на Инстаграм, погледнете ги…

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат