Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Тие поседуваат елементи кои говорат дека секогаш ќе ви го чуваат грбот…

Сите бараме идеален партнер. Постојат 3 специфични знаци во хороскопот на кои во природа им е да бидат поддржувачи, заштитнички настроени, доверливи и непоколебливо лојални – а сите тие елементи тврдат дека ќе ви го чуваат грбот засекогаш.

Бик

 

Тој е поддршка и посветеност. Доколку некој се обиде да се смири со вас или да ве изневери, поради Бикот ќе посакате тоа да не се ни случило, бидејќи овој лојален знак ќе направи се за да ве одбрани.

Скорпија

Скорпијата пред се цени доверба и поддршка. Како чувствителен и интензивен знак, нема да биде воодушевен доколку почувствува дека партнерот го користи или не го почитува. Меѓутоа постои уште нешто, бидејќи Скорпијата е толку посветена, таа бара и нејзиниот партнер да биде еднакво цврст, силен и непоколеблив.

Прочитајте и...  Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Рак

Ракот е уште еден знак кој има вродена способност да ја заштити и одбрани личноста која ја сака, со ризик таа да стане и презаштитена. Нормално, имаат слични барања и од својот партнер.

Прочитај повеќе

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да препознаете дека на вашето тело му недостига магнезиум? Минералот кој е важен за виталните функции!

Слободен Печат

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат