Tag : знаци

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 12 јули, недела – Одмарајте и релаксирајте се, сите обврски може да почекаат до утре

Слободен печат
Овен За денес препорачливо ви е малку да се одморите од прекумерното работење и да се впуштите во една релаксирачка масажа, бидејќи обврските можат да...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Слободен Печат
ОВЕН Денес ќе бидете во центарот на вниманието поради успехот на деловно поле во изминатиов период. Може да очекувате заеднички живот со саканата личност. Доаѓа...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Слободен Печат
Силата не мора секогаш да биде физичка или нешто што може да се види на прв поглед. Затоа астролозите издвоија пет жени и нивните хороскопски...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 3 јули: Денот носи многу радосни вести

Слободен печат
Овен Би можело да се случи да потклекнете пред нечие додворување, и да сфатите колку е убаво да бидете освоени, но и да победите. Денот...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ова ќе биде најтешката недела во животот за овие 3 хороскопски знаци!

Слободен Печат
Со почетокот на оваа недела доживуваме две трансформативни еклипси, а до крајот на неделата ќе се случи уште една. Кога се случуваат ваквите еклипси не...
Забава Магазин Магазин слајдер

Осум знаци кои укажуваат дека луѓето си ја „продале“ душата!

Слободен Печат
Сигурно сите барем еднаш сте ја слушнале фразата „Тој/таа нема душа“. Се верува дека некои луѓе својата душа ја продале на ѓаволот. Покрај тоа, личноста...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Пред нив сите препреки се рушат: Ова се 4-те најмоќни знаци во зодијакот!

Слободен Печат
Овенот, Скорпијата, Ракот и Лавот се 4-те најмоќни знаци во зодијакот. Еве што ги издвојува од останатите и што им дава сила: ОВЕН Оние кои...
Забава Магазин Магазин слајдер

ТЕСТ: Проверете дали сте депресивни

Слободен печат
Депресијата е сè почеста болест на современиот човек без разлика на годините, а често не ја препознаваме, маскирана е со неволност, намален интерес и загриженост....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 27 јуни – Прочитајте што ве очекува оваа сабота!

Слободен печат
ОВЕН Харизматични сте и добро се снаоѓате во работната средина. Во љубовта сериозно го разгледувате вашиот однос, особено ако досега сте имале несогласувања со партнерот....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овој хороскопски знак крши најмногу срца во целиот Зодијак!

Слободен Печат
Некои знаци во зодијакот се родени срцекршачи. Тие попрво ќе ве оддалечат од себе, на груб начин ќе ве отфрлат и ќе ви го скршат...