Tag : знаци

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Парите и луксузот го опседнуваат Бикот, Лавот сака да биде најдобар во се!

Слободен печат
Овенот е опседнат со шопинг Припадниците на овој знак се бестрашни и големи ентузијасти на сите полиња од животот, па и во нивните опсесии. Тие...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Најверните мажи се кријат во овие три хороскопски знаци!

Слободен Печат
И додека постои голем број на мажи кои не можат да му одолеат на искушението кон некоја друга личност додека се во врска, за овие...
Здравје Магазин Магазин слајдер

Седум знаци ја откриваат опасноста: Како да знаете дали нешто не е во ред со бубрезите

Слободен печат
Со оглед на тоа што некои знаци можат да бидат мошне суптилни, важно е да ги препознаете доволно рано за да спречите трајно оштетување. Намалената...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 13 септември: Нов почеток е пред вас, искористете го тоа!

Слободен печат
Овен Некој одеднаш ве доведува во непријатна ситуација и се обидува да ви наметне одредени правила на однесување. Потребна ви е подобра контрола на деловните...
Забава Магазин Магазин слајдер

Хејтерски хороскоп: Овенот и Лавот се диктатори, Близнаците се деликвенти во обид, Водолиите егоисти, Рибите плачковци…

Слободен печат
Дали Бикот е навистина глава на семејството, Овенот водач, а Вагата љубовџија? Прочитајте и размислете уште еднаш дали е навистина така. Овен Водач, ама многу...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Најпосветени партнери – Овие 4 хороскопски знаци секогаш ќе ве стават на прво место!

Слободен печат
Кога станува збор за љубовните врски, нема попосветени партнери од овие четири хороскопски знаци. Тие секогаш ќе ве ставаат на прво место, дури и ако...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 05.09.2020: Ќе има искри помеѓу Биковите и некој нивни близок пријател, а Водолиите ќе се зближат со саканата личност уште повеќе

Слободен Печат
ОВЕН Денес ќе имате одлична работна атмосфера. Земете ги во предвид и предлозите на колегите, бидејќи така успехот ќе ви се зголеми. Му недостига внимание...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три знаци на кои септември им носи најубави изненадувања

Слободен печат
Некому му се насмевнува средба каква што сонувале, накои ќе заработат пари на кои не се надевале – ви ги претставуваме трите знака кои во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 30 август, недела – Позитивната енергија ќе ја црпите од најсаканите, бидете во нивна близина!

Слободен печат
Овен Подобро би било да размислите за вистината и реалноста пред да избувнете. Одлучете се за изолација и одмор од сите. Би било идеално да...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Внимавајте да не им згрешите – Хороскопски знаци кои се најголемите лутковци

Слободен печат
Додека некои луѓе остануваат смирени и во драматични ситуации, други се во состојба за секунда да се налутат и за најмала ситница. Според астрологијата, припадниците...