24 C
Скопје

Tag : тука

Живот Забава Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Оваа пештера во Кападокија е вистински хит- Еве зошто многумина се подготвени скапо да платат за да престојуваат тука!

Слободен печат
Дали станува збор за мир и совршена тишина кои што таа ги нуди или пак само за престиж? Спијте мирно и скриено како бебе –...
Вести Забава Магазин Магазин слајдер Регион

„Каде што се пали темјан, таму вируси нема“ – Учителка од Нови Сад дошла до „хит идеја“ за почеток на часот, родителите во шок! (ФОТО)

Слободен печат
Најпрвин молитвата Оче наш и темјан, па потоа часот може да почне. Најкратко, така може да се прераскаже објавата на еден родител за предлогот на...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

Најбогатиот човек на планетата ужива тука: Ѕирнете во имотот вреден 195 милиони долари! (ВИДЕО)

Слободен печат
Погледнете во најскапиот имот во Калифорнија… Неверојатниот имот со огромна вила изградена од поранешниот сопственик на „Ворнер брадерс“ , која, наводно, пред неколку месеци била купена...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат
Тие поседуваат елементи кои говорат дека секогаш ќе ви го чуваат грбот… Сите бараме идеален партнер. Постојат 3 специфични знаци во хороскопот на кои во...
Магазин Семејство

Како вашите деца да бидат безбедни во вода: Бидете тука цело време, ДЕЦАТА СЕ ДАВАТ ТИВКО!

Слободен печат
Доколку имате мали деца, до ова морате да се придржувате без исклучоци. Не ги оставајте децата без надзор ни на секунда. Децата се дават тивко....