Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоЗабаваМагазинШоу биз

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите.... сето ова досега сме го виделе, сме се насмеале на него или пак сме го преживеале.

Погледнете ги холивудските фаци, пејачи и пејачки во #bottlecapchallenge предизвикот.

Полевање со вода, прекривање на голотијата со еден прст, држење на врел чај со градите…. сето ова досега сме го виделе, сме се насмеале на него или пак сме го преживеале.

И кога помисливме дека ќе земемe здив од ваквите предизвици, еве пристигна нов!

Но, овој е генијален, и не го може секој.

Станува збор за #bottlecapchallenge предизвикот, поточно предизвик со нога да се отвори тапата од било кое шише. Лесно ви звучи: Погледнетe…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close