Tag : вие

Магазин Магазин слајдер Семејство

Од оставата направи канцеларија за работа од дома: Решение кое воодушевува, а може да го искористите и Вие! (ВИДЕО)

Слободен печат
Сите ја имаме онаа просторија во која најчесто оставаме буквално се, и што ни треба и што воопшто не ни треба… Оваа девојка реши токму...
Забава Магазин Магазин слајдер

Јас ќе ве повикам, вие ќе дојдете едно по едно – Луѓето за трпеливоста треба да учат од овие кучиња (ВИДЕО)

Слободен печат
Неверојатната трпеливост и дисциплина луѓето треба да ја научат токму од овие преслатки бигл кучиња… Време за оброк! Не постои подраматичен дел од денот за...
Еспресо Хороскоп

Каков лажго сте вие? Хороскопот открива како лаже секој хороскопски знак!

Слободен печат
Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате...
Еспресо Секс Хороскоп

Жените во овој хороскопски знак најмногу мастурбираат, дали и вие сте на оваа листа?

Слободен печат
За мастурбацијата и потребите на хороскопските знаци астролозите велат дека ѕвездите имаат влијание. Според нивното мислење постојат четири знаци кои сакаат задоволството да го стават...
Забава Магазин

На интернет се шири предизвик кој наводно можат да го изведат само жени, можете ли вие? (ВИДЕО)

Слободен печат
На социјалните мрежи започна да се шири необичен предизвик кој наводно можат да го изведат само жените. Истиот е многу едноставен, а се што ви...
Еспресо Хороскоп

Ова се трите НАЈНАПОРНИ хороскопски знаци! Дали и Вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Секој хороскопски знак има исто толку маани колку што има позитивни страни, но некои знаци знаат да бидат толку иритантни и напорни што не секој...
Жена Магазин

„Па што ако имам 41 година и немам ни партнер ни деца? Кои сте вие да ми се смеете за тоа?“

Слободен печат
Во продолжение ви го пренесуваме исповедот на Ивана В. од Нови Сад која за прв пат се почувствува како обележана поради тоа што нема сопствено...
Еспресо Хороскоп

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен печат
Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас...
Еспресо Хороскоп

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Слободен печат
Секој знак во зодијакот има негативни и позитивни страни, но еден од нив неверојатно се разликува. На овој хороскопски знак е невозможно да му дадете...
Магазин Семејство

Како вашиот ден да биде продуктивен, а вие да се чувствувате подобро?

Слободен печат
За сите луѓе на светот постојат само 24 часа дневно, но најважно е како тие ќе бидат искористени. Експертите откриваат како да го направите денот...