Од оставата направи канцеларија за работа од дома: Решение кое воодушевува, а може да го искористите и Вие! (ВИДЕО)

Сите ја имаме онаа просторија во која најчесто оставаме буквално се, и што ни треба и што воопшто не ни треба…

Оваа девојка реши токму од таа соба да направи совршен работен простор.

За работата од дома потребен ни е простор кој инспирира или барем ќе не натера своите работни обврски да ги завршиме навремено.

Доколку немате некои специјални предмети, поставете обична маса и столче, но уредете ја околината, така што ќе ви дава чувство на пријатна канцеларија која всушност се наоѓа во вашиот дом.

А бидејќи поради пандемијата на коронавирусот и состојбата во нашата земја, многу лица се уште работат од дома, погледнете како да направите една малечка одлична канцеларија во вашиот дом.

Прочитајте и...  Ирците согласни: Повеќе сакаат да работат од дома

Еве како оваа девојка направи прекрасна собичка за уживање, слободно украдете и ги идеите…

Прочитај повеќе

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат

Анабела за Луна Џогани: Веќе немаме контакт, чувствувам дека ја изгубив! (ФОТО)

Васко Спасоски