Погледнете го трејлерот за финалното продолжение на „Star Wars“ (ВИДЕО)

Обожавателите на франшизата „Star Wars“ конечно имаат можност да го погледнат финалниот трејлер за „The Rise of Skywalker“, чија премиера е закажана за 20 декември. „The Rise of Skywalker“ е финалната деветта епизода од приказната за Скајвокер и е директно продолжение на „The Last Jedi“ од 2017 година.

Главните улоги ги толкуваат Марк Хамил, Били Ди Вилијамс и починатата Кери Фишер, која ја репризира улогата на Леа, благодарение на претходно необјавени снимки за „The Force Awakens“.

Трејлерот завршува со зборовите на Скајвокер, кој вели „Силата нека биде со тебе“, а втор глас додава „Секогаш“.

Прочитајте и...  Виц на денот: Ракија

Прочитај повеќе

Поради нејзиниот изглед на жива барбика, денес никој не сака да ја вработи! (ФОТО)

Слободен Печат

Брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Криси Тиген на Твитер ја обвинуваат за педофилија поврзана со кругот на Епстајн: Блокирав милион луѓе!

Слободен Печат

Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Слободен Печат

Едноставна вежба за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Слободен печат

Излекуваните од ковид-19 со недели тешко дишат, долго спијат…

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Актерката Нина Добрев се облече во бикини и ја покажа својата витка фугура во карантин! (ФОТО)

Слободен Печат

Д-р Фанка Гилевска, специјалист офталмолог: Професионалниот раст доаѓа преку истражување и многу работа

Јасмина Кантарџиева Димков

Шестгодишно момче ја спасило својата сестра од бесно куче и се здобило со сериозни повреди: Ти си новиот херој на „Одмазниците“! (ФОТО)

Слободен Печат

Ако користите некои од овие лекови, не излегувајте на сонце!

Слободен печат

Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Слободен Печат

Белгиската министерка поради маската стана хит и доби огромен број комплименти! (ФОТО)

Слободен Печат