Овие знаци ПОКАЖУВААТ дека момчето со кое се гледате е ЖЕНКАР!

Можеби понекогаш ви се чини дека тие постојат само во филмовите, но „професионалните“ женкари се насекаде околу нас и можеби токму вие сте нивната следна мета.

Тие се многу вешти во спроведувањето на она што го наумиле, а тоа е да одведат што повеќе жени во кревет и после да се прават како да не постојат.

Со цел на време да ги препознаете „професионалните“ женкари, мора да бидете свесни за следниве работи:

Ќе ви постават многу прашања

Тие не губат време на муабетење, туку веднаш преминуваат на главното. Со испрашувањето за интимните работи оставаат впечаток како да им е важно, но тоа го прават со намера да стекнат поголема доверба и да ги откријат вашите слаби точки.

Прочитајте и...  Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Ќе бидат многу романтични

Ќе ве опсипуваат со комплименти, ќе ви шепотат на уво и тие знаат точно каде да ве допрат без да ја прејдат границата. Сепак, од час во час ќе ја поместуваат таа граница и ќе ја прошират вашата зона на комфорот се додека не ве изманипулираат до својата цел.

Ќе играат на картата мистерија

Мистериозните момци успеваат да ги воодушеват повеќето жени, а врвните женкари тоа добро го знаат. Нема да ви откријат многу за себе, но тоа ќе го направат така што вие ќе си помислите дека се моќни и мажествени. После некое време малку ќе ве игнорираат со цел на дополнителен начин да го привлечат вашето внимание.

Прочитајте и...  Хороскоп за 11 август: Очекувајте нагло зголемување на вашата популарност

Ќе глумат дека имаат тажно минато

Таквите момци знаат што поминува кај повеќето жени, а тоа е сожалување на тажното минато на мажот кој им се допаѓа. Тие без грижа на совест ќе заиграат на картата тажно детство и родители кои никогаш немале време за нив со цел вие да добиете желба да се погрижите за нив.

Прочитај повеќе

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат

Поради Меган принцот Хари се скарал и со најдобриот пријател: Мислел дека принцот избрзува со венчавката (ФОТО)

Слободен печат

На српската водителка бубачка ѝ шета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Слободен печат

13 вредни совети од доктор Фаучи како да ја избегнете заразата со ковид-19

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Хороскоп за 11 август: Очекувајте нагло зголемување на вашата популарност

Слободен печат

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат

Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Венчавка како од бајките: Во Ровињ се ожени актерот Жарко Димоски! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Слободен печат