Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет се во центарот на вниманието на јавноста, откако таа призна дека имала афера со 20 години помладиот музичар Аугуст Алсина (27).

Холивудскиот актер и неговата сопруга јавно проговорија за нивните приватни проблеми во драматичната емисија на Џејда „Red Table Talk“.

За време на разговорот Џејда потврдила дека имала врска со пејачот Аугуст Алсина (27) за време на нивниот брак. Во разговорот актерот открил како Алсина влегол во нивниот живот додека бракот им бил на „стаклени нозе“.

View this post on Instagram

⁣ ⁣Dear Will,⁣ ⁣ There are so many things that I haven’t and don’t get right but there is one thing I got really right and that’s choosing you as the Father of my children. I didn’t know much about Fathering when we had children but our parenting journey together has taught me so much about the need and the importance of having a present, courageous and loving Father available. You taught me that a Father’s place is intricate and extremely specific and looks very different from Mothering and that’s the part I had to learn to respect. Thank you for respecting and ALWAYS supporting my Mothering which I have found to be one of your greatest super powers. I’m deeply grateful to you Will. I love you and Happy Father’s Day!⁣ ⁣ I hope you guys will watch the Red Table Talk Father’s Day special as Will and I explore his Fathering journey. And I hope that there are Father’s out there that will feel more understood and appreciated after watching. STREAMING NOW. LINK IN MY BIO❣️

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

Но денес изгледа дека сопружниците се снаоѓаат подобро од било кога, а аферата која самиот Алсина неодамна ја откри гостувајќи во една емисија се случила пред четири ипол години.

За да го избегнат скандалот што го стресе Холивуд, Вил, неговата сопруга и ќерката Вилоу решија да отпатуваат на Бахамите. Тие престојуваат во луксузното одморалиште „Albany“, каде што една ноќ чини 2.650 евра, а престојот во приватната резиденција изнесува над 4,4 милиони евра, дознава „Page Six“.

Откако Џејда го призна своето неверство, започнаа да кружат гласини дека Вил Смит бил со колешката Марго Роби. Останува да видиме, можеби и на оваа тема ќе го повика во живо во своето шоу „Red Table Talk“.

Прочитајте и...  Жешката Никол Шерзингер сакаше да го покаже зајдисонцето, но погледот ќе го фокусирате на нешто друго! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат

7 најдобри астро комбинации за брак: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Слободен печат

Хороскоп за 13 август: Животот е убав за оние што знаат да го живеат

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

За шест години проживеа како за шест животи: Неверојатниот подем и пад на Жан Мишел Баскија (ФОТО/ВИДЕО)

В.Т.

Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците објаснија зошто мораме да носиме маски и направија нивно рангирање од најлоши до најдобри (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Повеќе не живеат во Лос Анџелес – Меган и Хари повторно се преселија во нова вила до уште попознати соседи

Слободен печат

Копија на мама: Манекенката Катарина Ивановска објави фотографија од својата ќерка Кира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Слободен печат