20.8 C
Скопје

Tag : призна

Вести Свет

Русинот Попов призна како се изживувал и ја убил Кетрин Сиро

Слободен печат
Александар Попов (43), поранешен осуденик со историја на насилни сексуални злосторства се појави пред рускиот суд под обвинение за убиство на поранешната припадничка на американската...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Џонс призна дека користи вијагра

Слободен печат
Британскиот музичар Том Џонс призна дека користи вијагра. Тој го откри тоа во подкастот, наведувајќи дека „не е лошо понекогаш да имате мала помош“. „Нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По три месеци се огласи и дизајнерот: Александер Ванг призна дека се однесувал недолично

Слободен печат
Модниот дизајнер што беше обвинет за сексуален мобинг и злоупотреба, конечно излезе со изјава во која изрази жалење поради своето однесување, што на некои луѓе...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат
Актерката Ева Мендес долго време важеше за една од најубавите жени во Холивуд, но откако стана мајка, таа престана да снима филмови и целосно се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат
Актерот Ентони Хопкинс во младоста пиел многу, и како што изјави и самиот, буквално паднал во катастрофа. Зборувајќи за „Sunday Times“, актерот призна дека се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат
Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет се во центарот на вниманието на јавноста, откако таа призна дека имала афера со 20 години помладиот музичар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката позната по скандалозното однесување призна: Трезна сум пола година

Слободен печат
Пејачката по операцијата на гласните жици гостуваше во емисија во која откри дека сега навистина е трезна. Мајли Сајрус, позната по една од најекстремните трансформации...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Ѕвездата од серијата „Бубалици“ призна дека никогаш не ја гледала серијата и дека имала мали „чудни“ ритуали

Слободен печат
Ѕвездата на ТВ серијата „The Big Bang Theory”, кај нас позната како „Бубалици“, Мајим Биалик, која го толкуваше ликот на невробиологот Ејми Фера Фаулер, признала...
Забава Магазин Магазин слајдер

Водителката призна дека и недостига секс: Кога ќе пројде карантинот се плашам дека повторно ќе бидам невина!

Слободен печат
Шведската телевизиска водителка Улрика Џонсон (52) изјави дека се плаши дека до крајот на карантинот повторно „ќе биде девица“. Водителката Улрика е во изолација со...
Еспресо Шоу биз

Него би сакала да го бакне – Наташа Беквалац призна на кој познат маж не би му одолеала!

Слободен печат
Српската поп икона Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната година,...