20 C
Скопје

Tag : откако

Хроника

Возач излетал од пат откако му се слошило, во болница констатирале смрт

МИА Агенција
Тетовската полиција бележи смртен случај кај возач 52 годишник, кој излетал од патот откако му се слошило.  Возачот се движел со сопатник, а излетувањето се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ејми Локејн повторно зад решетки откако пијана усмрти жена: Зошто актерката е двапати затворена за истото дело?

Слободен печат
Осудена за убиство на жена додека возела пијана, Локејн го одлежала своето време и ги поминала следните пет години како модел-граѓанин, соочувајќи се со своето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Ребел Вилсон откри како ја третираат луѓето откако таа ослабе

Слободен печат
Актерката Ребел Вилсон се запиша во листата со најневеројатните трансформации за 2020 година. Таа намали повеќе од 30 килограми! Освен што е задоволна со своето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Алиса Милано седум месеци по коронавирусот: „Откако ми опадна косата, сега имам сериозен проблем со помнењето“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската актерка Алиса Милано зборуваше за коронавирусот, наведувајќи дека дури седум месеци откако го прележа вирусот, таа се уште чувствува последици. Таа пред неколку месеци...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат
Вил Смит и неговата сопруга Џејда Пинкет се во центарот на вниманието на јавноста, откако таа призна дека имала афера со 20 години помладиот музичар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Овој документ откри кое име го користи принцот Хари откако го напушти кралството

Слободен печат
Принцот Хари последниот ден од март официјално ги остави сите кралски и воени должности и заедно со неговата сопруга повеќе не ја користат титулата „HRH“...
Еспресо Шоу биз

ЕМИНА И МУСТАФА НАСМЕАНИ ЗАЕДНО! Откако одекна веста дека се смириле, пејачката со една слика објасни се! (ФОТО)

Слободен печат
Се шпекулира дека Емина Јаховиќ му се вратила на поранешниот сопруг Мустафа Сандал, а сега од нив исплива и нова фотографија за која сите зборуваат....
Забава Магазин

Реакцијата на бабата откако ДОБИ ПОДАРОК КОЈ ГО ЧЕКАЛА 20 ГОДИНИ стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од преслатката реакција на бабата која го отвара нејзиниот подарок стана хит на социјалните мрежи. Захриа Лавет Палмер пред неколку дена на Твитер го...
Еспресо Убавина

Се туширате со врела вода? Откако ќе го прочитате ова веднаш ќе престанете!

Слободен печат
Ништо не може да ја замени врелата купка кога надвор е ладно, но доколу толку многу сакате да си угодите, би требало да обрнете внимание...
Жена Магазин

ВОДИТЕЛКАТА за првпат го покажа лицето откако поранешниот дечко ја СИЛУВАЛ, ПРЕТЕПАЛ И ПОЛИЛ СО КИСЕЛИНА (ФОТО)

Слободен печат
Британската водителка и манекенка Кети Пепер (35) во 2008 година доживеа стравичен настан, кога нејзиниот дечко ја претепал, силувал и ја полил со киселина преку...