Ништо на неа не е природно: Луѓето велат дека не е од оваа планета со овој изглед! (ФОТО)

На почетокот од 2000-те години, Кејти Прајс беше позната како Џордан, а денес, поради бројните пластични операции едвај можеме да ја препознаеме.

Се занимаваше со моделство, дури и се обиде да пее и да пишува книги, а се појави и во бројни телевизиски емисии.

На 19 години ја направила првата пластична операција, а станувало збор за зголемување на градите. До денес, толку пати отишла под нож што воопшто не личи на себе. Има 5 деца – тројца синови и две ќерки, а се венчавала три пати.

 

View this post on Instagram

 

#katieprice

A post shared by Fappenist (@thefappeningforum) on

Ниту еден дел од нејзиното тело повеќе не е природен. Постојано е кај хирурзи, а не ги крие ни своите изданија по операциите, кои знаат да бидат стравотни.

Прочитајте и...  Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Инаку таа моментално е на одмор во Турција, но и се случи вистинска несреќа. Познатата старлета ги скрши двете стапала и сега е принудена да оди со количка.

Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Хороскоп за 12 август: Не откажувајте се од соништата!

Слободен печат

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски