Tag : силикони

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ништо на неа не е природно: Луѓето велат дека не е од оваа планета со овој изглед! (ФОТО)

Васко Спасоски
На почетокот од 2000-те години, Кејти Прајс беше позната како Џордан, а денес, поради бројните пластични операции едвај можеме да ја препознаеме. Се занимаваше со...
Еспресо Шоу биз

Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО)

Слободен печат
Ако уште некое време не се појавеше на социјалните мрежи со нова фотографија, очигледно ќе пријавевме во полиција дека познатата манекенка Александра Накова исчезнала… За...
Жена Магазин

Можете да ги разликувате? Тие се единствените тројки бодибилдерки, а за да изгледаат исто си вградиле и исти силикони (ФОТО)

Слободен печат
Бразилките Адријана, Алесандра и Андреја Дантас тврдат дека се единствените тројки бодибилдерки на светот. Тие веќе со години заедно тренираат и се натпреваруваат како идентична...
Еспресо Шоу биз

За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

Слободен печат
По се изгледа летото за познатата водителка Миа Костова не е завршено. Таа веќе неколку дена ужива на плажите во Турција и тоа во луксузен...
Еспресо Шоу биз

Наташа Беквалац на „ремонт“: Пејачката си стави поцврсти гради (ФОТО)

Слободен печат
Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите „близначки“ да ги замени со поубави...
Забава Магазин

Дали оваа жена е нормална? Ова се најголемите силиконски гради на светот и изгледаат одвратно (ВИДЕО)

Слободен печат
Што е многу, многу е… Оваа жена толку многу претерала со силиконските гради што дури е одвратно… Кога ќе видите како изгледа и сами ќе...
Еспресо Шоу биз

Луна Џогани за првпат ги покажа НОВИТЕ гради: Погледнете колкаво деколте има сега(ФОТО)

Слободен печат
Победничката на „Задруга 2“, Луна Џогани во петок на 6 септември заедно со Жељко Митровиќ и Огнен Амиџиќ ја отвори третата сезона на „Задруга“, а...
Еспресо Шоу биз

Луна Џогани првпат ги прошета новите гради и тоа во проѕирен фустан (ФОТО)

Слободен печат
Победничката на српското реално шоу „Задруга“, Луна Џогани, дел од парите што ги доби како награда реши да ги вложи во себе и со тоа...
Еспресо Шоу биз

ЛУНА ПОД НОЖ: Конечно ги доби силиконите што ги сакаше (ВИДЕО)

Слободен печат
Додека зборувала ја снимала мајка ѝ Анабела, а и нејзиното момче Марко било со нејзе во болницата....