Tag : кејти прајс

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ништо на неа не е природно: Луѓето велат дека не е од оваа планета со овој изглед! (ФОТО)

Васко Спасоски
На почетокот од 2000-те години, Кејти Прајс беше позната како Џордан, а денес, поради бројните пластични операции едвај можеме да ја препознаеме. Се занимаваше со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци… (ФОТО)

Васко Спасоски
Британската старлета Кејти Прајс (42) ги скршила двете стапала на одмор во Турција и завршила во брза помош. Таа ќе мора да оди и на...
Еспресо Шоу биз

Кејти Прајс искрено за животот зад камерите: Имав интимни односи во кино, а оргии обожавам

Слободен печат
Ретко кој би имал храброст во јавност да признае сè за интимните односи, како што тоа го направи старлетата Кејти Прајс. Таа отворено зборувала дека...
Еспресо Шоу биз

Старлета банкротираше поради пластичните операции! (ФОТО)

Слободен Печат
Поранешниот модел и старлета Кејти Прајс (41) неконтролирано трошеше пари, а сега, како што пишува Daily Mail, прогласила банкрот. Наводно го потрошила богатството кое било...
Еспресо Шоу биз

Старлетата Кејти ја фатија топлес во море, а јавноста се згрози од нејзините гради (ФОТО)

Слободен печат
Кејти Прајс важи за една од најпознатите старлети и реалити ѕвезда во Велика Британија. Нејзините претерани пластични операции поради кои имаше здраствени проблеми пред неколку...
Жена Магазин

Љубовникот на Кејти Прајс: Би ѝ дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата

Слободен печат
„И ја лајкнав сликата на Инстаграм, таа ме заследи и започнавме да се допишуваме. После некое време ме повика да се најдеме во хотелот на...
Еспресо Шоу биз

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Слободен печат
Дури и по предупредувањата на лекарите, таа повторно правела зголемување на градите, но и одредени корекции на лицето....