10 C
Скопје

Николина Пишек ги заинтригира следбениците на Инстаграм: пакување за Шведска и продажба на пиштолот

Откако на почетокот од минатиот месец со малата ќерка Уна Софија, преживеаа труење со јаглероден моноксид, телевизиската водителка и дизајнерка Николина Ристовиќ со последната објава на Инстаграм успеа да ги заинтригира следбениците.

Се пакувам за Шведска, жими мајка… И продавам речиси нов пиштол, еднаш користен. Фотографијата не ја открива моментална состојба, снимена е во малку среќни, со сонце огреани околности“ – напиша Николина под фотографијата објавена на Инстаграм.

Нејзината објава со коментари ја испратија следбениците кои истакнаа дека животот во ладната Скандинавија нема да ѝ се допадне.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Прочитајте и...  Тајните на врвните готвачи: Згответе ги најсочните и највкусни ребра

Поврзани вести

Горди и своеглави: Хороскопски знаци кои не сакаат никој да им наредува

Слободен печат

Откриено што бара Канје Вест од Ким Кардашијан во документите за развод

Слободен печат

Пролетен маникир во беж нијанси за префинет изглед

Слободен печат

Шест работи кои создаваат негативна енергија во домот: Оштетени чинии, чевли пред вратата, па дури и стари магазини

Слободен печат

Откриена тајната за најинтригантното кралско пријателство: Што и пишувал принцот Филип во писмата на Дијана?

Слободен печат

Харисон Форд и Бред Пит меѓу водителите на доделувањето на Оскарите

Слободен печат

Остави Коментар