Tag : николина пишек

Магазин Магазин слајдер Сцена

Предизвика војна на социјалните мрежи: Хрватската водителка се изјасни околу вакцинирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Хрватската водителка, актерка и фото-модел Николина Пишек (44) во објава на Инстаграм се изјасни што мисли за вакцинирањето против Ковид – 19. Николина објави фотографија...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Николина Пишек дава совети за брза фризура во самоизолација (ВИДЕО)

Слободен печат
Телевизиската водителка Николина Пишек (43) живее во Белград со сопругот и ќерката. Сега како и остатокот од светот мора секојдневните „ритуали“ да ги прилагоди на...
Забава Магазин

Земјотресот и ја оштети куќата, па водителката Николина Пишек објави фотка од ќерката и упати силна порака! (ФОТО)

Слободен печат
Помеѓу погодeните домови е ѝ семејната куќа на водителката Николина Пишек и Видоја Ристовиќ. По силниот потрес кој го оштетил нивниот семеен дом, водителката објави...
Еспресо Шоу биз

Николина Пишек во најпровокативното издание досега! (ФОТО)

Слободен Печат
Хрватската водителка Николина Пишек ја заинтригира јавноста со новата објава на нејзиниот инстаграм-профил. View this post on Instagram Every snack you make, Every meal you...
Еспресо Шоу биз

Николина Пишек со патики на СТЕЛА МЕКАРТНИ го хипнотизираше Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Откако еднаш беше обвинета дека користи фотошоп, особено на нозете, Николина овојпат докажа дека е секси дури и во најлежерно издание....
Еспресо Шоу биз

ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Слободен печат
Николина Пишек има две ќерки, а слободно може да се пофали со совршено тело. Таа го израдува машкиот дел од популацијата, кога објави фотографии на...