ВИДЕО | Николина Пишек се соблече на 51 година и ги остави мажите без здив: Никогаш не била пожешка!

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Хрватската водителка Николина Пишек (51) често ја интригира јавноста со провокативни изданија, кои често ги споделува на социјалните мрежи.

Николина сега се снимала на плажа во костим за капење и ги покажа своите неверојатни облини и „змиското“ тело.

Имено, водителката се снимала од секој агол, а мажите останаа без здив кога ја видоа во ова издание.

Минијатурниот бикини костим за капење одлично ја истакна нејзината фигура, а во преден план беа нејзините бујни гради.

 

Да потсетиме, Николина неодамна објави фотографии кои предизвикаа лавина коментари на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка покажа дека не се бричи под пазувите, а дали се запоставила себеси при преселбата во новата велелепна куќа или решила да го следи новиот тренд на славните светки дами кои одлучија да не се депилираат, останува да видиме.

Миша Гроф се откажа од судењето со снаата Николина Пишек: Ги повлеков сите тужби

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот