Направил сам куќа и базен од кал користејќи наједноставен алат: Погледнете како му успеа! (ВИДЕО)

Каде што постои желба, постои и начин…

Овој човек со голема истрајност гради куќички и базени во пустелии и тоа користејки само една наједноставна алатка, која исто така сам ја изработил.

Неговиот начин на изградба, способноста и креативноста наидоа на одобрување кај експертите за градба ширум светот.

Погледнете како тој направи куќичка од кал со базен на местото каде имаше само запуштена земја.

Ние сме воодушевени, навистина неверојатно…

Прочитајте и...  Исидора Бјелица, бунтовничка со причина: Да умрев на време, немаше да дознаам за многу предавства

Прочитај повеќе

Камерон Дијаз откри зошто се откажа од глумата: Сега има поинтересна занимација (ФОТО)

Слободен печат

Весна Радусиновиќ ќе ѝ посвети роман на Исидора Бјелица: „Верувам дека и оттаму ќе ми се јави, ќе најде начин како…“

Слободен печат

Продуцентот на Бијонсе и Лил Вејн уапсен за 15 сексуални напади (ВИДЕО)

Слободен печат

Бидете претпазливи: Благите симптоми на ковид-19 може да прераснат во многу сериозни

Слободен печат

Хороскоп за 7 август: Каков ден ве очекува на крајот на работната недела

Слободен печат

Виц на денот – Диџеј

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Три причини зошто никогаш не смеете фа ги решавате туѓите проблеми!

Слободен Печат

Кој ќе стигне прв до вакцина против корона? Трамп вели дека Американците ќе ја имаат до ноември!

Васко Спасоски

Невообичаената реакција на зајак кој прв пат пробува лимон ја насмеа јавноста! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ја следат преку 4 милиони луѓе, мажите „умираат“ за неа, а таа вели дека се поправила неколку килограми! (ФОТО)

Васко Спасоски

Откриена бизарната причина зошто Ким Јонг Ун патува секаде со сопствен тоалет!

Слободен Печат

Српскиот актер Андрија Милошевиќ сам на себе си честиташе роденден (ВИДЕО)

Васко Спасоски