4 C
Скопје

Tag : сам

Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс сам го финансирал снимањето на неколку сцени од „Форест Гамп“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Том Хенкс откри дека лично платил за некои делови од продукцијата на филмот „Форест Гамп“… Во интервјуто за емисијата „In Depth with Graham Bensinger“ актерот...
Забава Магазин Магазин слајдер

Направил сам куќа и базен од кал користејќи наједноставен алат: Погледнете како му успеа! (ВИДЕО)

Слободен печат
Каде што постои желба, постои и начин… Овој човек со голема истрајност гради куќички и базени во пустелии и тоа користејки само една наједноставна алатка,...
Вести Регион

Автомобил сам се возеше низ косовските патишта, а тоа што го правеше шоферот е СТРАШНО (ВИДЕО)

Слободен печат
Видео во кое се гледа како автомобил сам се вози, а шоферот седи во совозачкото седиште, стана хит на социјалните мрежи. Како што пренесува Експрес,...
Магазин Филм и ТВ

Вака би изгледал „Сам дома“ денес (ФОТО)

Слободен печат
Откако претседателот на управата на „Disney“ објави дека работат на римејк на култниот филм „Сам дома“, во виртуелниот свет започна лавината од негодување и зезање,...
Еспресо Мода

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Слободен печат
Пристигна уште еден новитет! Од целосно бели патики кои сите ги обожаваме, до многубројни бои кои ќе се создадат со само еден ваш чекор… Ова...
Забава Магазин

ЖИВОТ НА ТРКАЛА: Сам направил неверојатна куќа за кампување (ВИДЕО)

Слободен печат
Тоа особено важи за оние со посебни барања. Од една страна на некои им е важен изгледот, па така сакаат нивниот кампер што повеќе да...