Наоми Кемпбел лансираше нова хит емисија на интернет: Прва гостинка – Синди Крафорд! (ВИДЕО)

Наоми Кемпбел пронаоѓа нови начини да ги забавува фановите во текот на карантинот. Имено, таа оваа недела ја објави првата епизода од својата нова емисија под називот „No Filter With Naomi“, во која прва гостинка беше Синди Крафорд.

Популарните супермодели од деведесетите години на минатиот век зборуваа околу еден час за сè и сешто, а особено внимание и посветија на актуелната криза и животот во карантин.

„Изгледа дека на планетата и треба пауза“, изјави Наоми во емисијата и откри дека седењето дома воопшто не и е тешко. Синди зборуваше за неизвесноста со која се соочуваме и дека сега практично е невозможно да се прават било какви планови, бидејќи никој не знае како ќе заврши ова.

Прочитајте и...  Разговор со Елена Тодоровска, портретист: Секој портрет е приказна сама за себе  

Тие две допреа и до некои малку полесни теми, како што се искуствата со фото снимањето и сеќавањето на манекенскиот живот во текот на деведесетите години од минатиот век.

Погледнете го нивниот интересен разговор во видеото подоле, а доколку сакате да ги следите сите нејзини нови емисии, заследете го нејзиниот јутјуб канал.

Прочитај повеќе

Хроно појадок: Зучини тава

Слободен печат

Хибискус: Моќна билка која го нормализира високиот притисок

Слободен печат

Хороскоп за 27 септември, недела – Не ја бркајте среќата, дозволете таа да ве пронајде

Слободен печат

Виц на денот: Туѓи грешки

Слободен печат

Емотивно видео од најмалата ќерка на Коби Брајант: Тато секогаш ќе те сака!

Слободен Печат

Актерите од „Игра на тронови“ ќе станат родители: Оваа серија дефинитивно ни донесе многу среќа! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Бред Пит проговори за врската со манекенката Никол: Конечно се чувствувам сакан!

Слободен Печат

Убавината скапо ја чинела, поради силните третмани косата ѝ опаднала, бубрезите ѝ откажале, а починала во болки!

Слободен печат

Рита Ора со провокативни комбинации прошета во Милано: Пејачката ги истакна атрибутите и засени манекенките! (ФОТО)

Слободен Печат

„Како се сакаа две будали“: Емотивна љубовна приказна на најубавата глумица на поранешна Југославија

Слободен печат

Разговор со Елена Тодоровска, портретист: Секој портрет е приказна сама за себе  

Ј.К.Д

Да не сте ни помислиле на вашето куче или маче да им давате од оваа храна!

Слободен печат