4 C
Скопје

На нејзиниот изглед би и позавиделе и двојно помлади девојки: Актерката на прагот на 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Кој би рекол дека таа се приближува до 6-та деценија…

Кога ќе ја погледнете Џенифер Гарнер, никогаш не би рекле дека оваа актерка има 48 години.

Таа честопати е прогласувана за најубава жена во светот, но изгледа дека годините ништо не и можат, па така таа и во зрели години изгледа одлично.

Таа го украде целото внимание кога се појави на плажа во едноделен костим за капење. Не постоеше личност која не гледаше директно во неа, а се чини дека и таа е свесна за својот изглед, па токму затоа не ја оттгрнуваше насмевката од лицето.

Фото: Профимедиа

Штом овие фотографии стигнаа до јавноста, следеше лавина од позитивни коментари. „Таа изгледа многу подобро од многу девојки во своите 20-ти“, гласи еден коментар.

Прочитајте и...  Романтичен гест на најстариот син на Бекамови од кој полудеа обожавателките
Фото: Профимедиа

Сепак, што и да прави, тоа дава одлични резултати.

Поврзани вести

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Николина Пишек ги заинтригира следбениците на Инстаграм: пакување за Шведска и продажба на пиштолот

Слободен печат

Остави Коментар