Ќерката на покојниот актер Пол Вокер објави селфи со децата на Вин Дизел, а нејзините зборови ќе ви ги насолзат очите! (ФОТО)

Ќерката на покојниот американски актер Пол Вокер, кој се прослави со улогата на Брајан Оконер во франшизата „Fast & Furious“, Медоу Рејн Вокер (21) објави селфи со децата на Вин Дизел (52) и кажа дека тоа е нејзиното семејство.

Американскиот продуцент и режисер, Вин Дизел е кум на Медоу Вокер, чиј татко Пол загина во 2013 година во сообраќајна несреќа во 40-година од својот живот.

Исто како што односот помеѓу нивните татковци беше неразделен, таков е односот и меѓу нивните деца.

Фото: Инстаграм

Во понеделникот, ќерката на Вокер, 21-годишната Медоу објави слатко селфи со трите деца на Дизел, ќерката Паулина (5), Симлс (12)  и синот Винсент (10).

– Моето семејство засекогаш – напишала таа под фотографијата.

Прочитајте и...  Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Да се потсетиме. Неодамна Вин и го честиташе роденденот на својата кумашинка, со зборовите:

– Можам да кажам дека сум многу горд на тоа какова личност стануваш, но вистината е дека отсекогаш сум бил горд на тебе – започнал Вин.

– Среќен роденден Медоу. Знам дека е твојот 21 роденден и дека посакуваше кога ќе пораснеш да одиш во Јапонија, но семејството те чека дома со торта, па побрзај. Те сакам. Вујко Вин – напишал актерот.

Прочитај повеќе

Првиот ангажман на Меган Маркл во САД: Мотивациски говор за дамите

Слободен печат

Науката одлучи! Принцезата Дајана е најубавата благородничка на сите времиња

Слободен печат

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат