Tag : пол вокер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на покојниот актер Пол Вокер објави селфи со децата на Вин Дизел, а нејзините зборови ќе ви ги насолзат очите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на покојниот американски актер Пол Вокер, кој се прослави со улогата на Брајан Оконер во франшизата „Fast & Furious“, Медоу Рејн Вокер (21) објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Ќерката на трагично настраданиот актер сподели досега необјавено видео од својот татко (ВИДЕО)

Слободен печат
Ќерката на ѕвездата од филмот „Брзи и бесни“ Пол Вокер, Медоу објави видео од својот татко кој никој досега не го видел. На снимката се...