Tag : вин дизел

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на покојниот актер Пол Вокер објави селфи со децата на Вин Дизел, а нејзините зборови ќе ви ги насолзат очите! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на покојниот американски актер Пол Вокер, кој се прослави со улогата на Брајан Оконер во франшизата „Fast & Furious“, Медоу Рејн Вокер (21) објави...
Магазин Филм и ТВ

ВИН ДИЗЕЛ ВО ШОК, драма на снимањето на „Брзи и бесни“

Слободен печат
На снимањето на деветиот дел од филмот  „Брзи и бесни“  каскадерот и дублер на американскиот актер Вин Дизел паднал на глава од десет метри висина....