Како да е од гума: Погледнете каква поза направи пејачката Славица Чуктераш! (ФОТО)

Српската пејачка Славица Чуктераш неодамна се излекува од коронавирусот, а сега максимално ужива и го надополнува она што го пропушти додека беше во карантин.

Па така, деновиве пејачката позираше во минијатурно бикини кое повеќе открива од што покрива.

Славица се потрпе на рамениците, а нозете ги крена во вис. Токму поради овој призор во прв план беше нејзиниот гол задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Се разбира, веднаш следеа стотици коментари под фотографијата, а ова се дел од нив:

„Ау, тебе под итно ти треба некое момче“, „Славке што е ова?“, „Ти си божица!“…

 

Прочитајте и...  Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Најпознатата мачка од Истанбул: Гил 16 години живее во Аја Софија

Слободен печат

Пристигнуваат предупредувања дека вакцината против коронавирусот може да не биде ефикасна кај оваа група луѓе

Слободен печат

Климатски промени: Поради зголемување на температурата, целиот Балкан ќе стане ненаселива пустина

Слободен печат

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Првата дама на Македонија на отворањето на „Охридско лето“ во креација инспирирана од античкиот театар во Охрид

Слободен печат

Погледнете ја сликата: Што прво забележувате на неа?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Луксузни јахти вредни милиони евра: Новак ја нарекол по мајка му, Јариќ својата ја избирал со Адријана Лима, а луксузна јахта има и Саша Поповиќ…

Слободен печат

Стил на неделата: Славица Христова, кустос советник етнолог во Музеј на Град Скопје

Ј.К.Д

Роби Вилијамс откри дека Камерон Дијаз е заслужна што се оженил: Не би рекла дека за вас дефинитивно е крај

Слободен печат

Асимптоматските пациенти се подеднакво заразни како и оние со симптоми!

Слободен печат

Едноставен рецепт и за најнеискусните: Рижото со печурки

Слободен печат

Како се запознале принцезата Дајана и Мајкл Џексон: Не сакал да ја пее „Dirty Diana“ од почит кон Лејди Ди (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат