7 C
Скопје

„Каде ќе оди женава облечена како папагал“? Фановите ја подбраа Џеј Ло, а им пречи и мрсната коса! (ФОТО)

Пејачката, актерката и танчерката Џенифер Лопез (51) е фотографирана во шарени тренерки додека одела на снимањето на трејлерот за новиот филм во Њујорк, а нејзините фанови велат дека никогаш полошо не била облечена.

Имено, таа во доста лежерно издание се упатила на снимање, а откако е почната пандемијата со коронавирусот, во јавноста најчесто се појавува во спортска облека.

Сега, како што велат фановите, се надминала себе си со овој стајлинг и претерала со боите. Од глава до пети на себе има „страшни“ бои со потписот на  „Ралф Лорен“.

Фото: Профимедиа

Џеј Ло сето тоа го искомбинирала со шарена заштитна маска за лице, а во рацете имала кристално шише за вода од кое не се одвојува. Фановите велат дека пејачката изгледа како папагал, а доста и забележаа и за мрсната и несредена коса.

Прочитајте и...  Вкусови што се памтат: Посна македонска кујна – Компир бомбици со праз (РЕЦЕПТ)

Поради овие тренерки таа се вброи во листата на најлошо облечени холивудски личности за оваа недела, а неодамна таа беше окарактеризирана како тешка за соработка од страна на една холивудска дизајнерка.

Поврзани вести

ФОТО|Маж во брак со две жени: Ќе се потрудам двете да останат бремени во исто време

Слободен печат

ВИДЕО: Хју Грант призна која колешка најмногу ја обожава и ѝ пишува долги пораки

Слободен печат

ФОТО| Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно: Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО| Како би изгледал Дејвид Бекам на 70 години: Овој негов изглед носи силна порака!

Слободен печат

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Слободен печат

Вистината зад фотографијата на принцезата со мустаќи и приказната дека поради неа биле извршени 13 самоубиства

Слободен печат

Остави Коментар