ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Погледнете го кучето кое толку убедливо „паѓа во несвест“ (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Погледнете го кучето кое толку убедливо „паѓа во несвест“ (ВИДЕО)

Дефинитивно ќе се воодушевите од неговиот талент, а и слатко ќе се насмеете.

Ова е куче за кое слободно можеме да кажеме дека глуми подобро од една третина од холивудските актери.

Кога мора да му се сечат ноктите, го фаќа паника, а некои би рекле и страв, па тогаш настапува тој со неговата вештина за „паѓање во несвест“.

Дефинитивно ќе се воодушевите од неговиот талент, а и слатко ќе се насмеете.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close