Tag : Несвест

Забава Магазин

ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Погледнете го кучето кое толку убедливо „паѓа во несвест“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е куче за кое слободно можеме да кажеме дека глуми подобро од една третина од холивудските актери. Кога мора да му се сечат ноктите,...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) од 7 јуни е на својата турнеја „It’s My Party”, во склоп на која на 9 август одржа спектакуларен концерт во Египет....
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...
Еспресо Шоу биз

Младата актерка се сруши во Кан: Падна во несвест поради претесниот Прада фустан (фото)

Актерката не ни можеше да замисли дека ќе и се случи оваа непријатност во Кан. Младата актерка Ели Фенинг (21) се онесвести на вечерата по...
Останатo Спорт

Одбојкарка се онеснести сред интервју (ВИДЕО)

Слободен печат
Бразилката Жаклин Карваљо ги шокира навивачите во Бразил, онеснестувајќи се додека даваше интервју. Олимписката шампионка на почетокот од разговорот делуваше нормално, но во еден момент...