Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Таа и во Египет „згрми“ како и на почетокот на турнејата.

Џенифер Лопез (50) од 7 јуни е на својата турнеја „It’s My Party”, во склоп на која на 9 август одржа спектакуларен концерт во Египет.

Иако многу пејачи на самиот крај на турнејата би биле исцрпени и без воопшто енергија, кај Лопез тоа не важи.

Таа и во Египет „згрми“ како и на почетокот на турнејата.

Во еден момент Џенифер го заврте задникот кон публиката во Ел Аламејн, па го истакна во белиот костим, а публиката целосно збудале.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close