Tag : поза

Живот Магазин Магазин слајдер

Не го правете ова: Еве што е одбивно во сексот и за мажите и за жените!

Васко Спасоски
Секоја личност е различна, па така не мора да значи дека најдобро се познавате во овој поглед. Сепак, постојат универзални работи, кои подеднакво ги одбиваат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поза од која нема да ви биде добро: Една од најзгодните Македонки се фати за оградата и се навали да се слика! (ФОТО)

Васко Спасоски
Поренашната учесничка во српското реално шоу „Задруга“, атрактивната скопјанка Елеонора Миљковиќ ги почести своите обожаватели со уште една жешка фотографија, од која буквално застанува здивот....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и фронтмен на поп бендот „The Pussycat Dolls” Никол Шерцингер (41) е една од најзгодните и најсекси жени во светот, а сега се фотографираше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жешка поза и лош фотошоп – Познатата манекенка се разголе, но поради лошите детали пропадна сè!

Слободен печат
Славната манекенка Бела Хадид позираше во провокативна поза, но таа лошо ја обработи фотографијата во фотошоп, па токму затоа се најде на мета на критики....
Еспресо Секс

„Таен Дедо Мраз“ е совршената секс поза за празниците (ФОТО)

Слободен печат
Како што се наближуваат новогодишните и божиќните празници паровите не можат да се заситат од „празничната“ секс поза која ветува длабока пенетрација, пренесува порталот „The...
Еспресо Секс

Новата поза во сексот се вика ВЕШТЕРКА и гарантира МАГИЧНИ ОРГАЗМИ

Слободен печат
За оние кои сакаат да го зачинат месец октомври со добар секс, порталот Metro пишува за најновата поза во сексот. Оние кои славаат веќе се...
Еспресо Шоу биз

„Јас и Луна ја сакаме позата 69“: Момчето на малечката Џогани раскажа детали од спалната соба (ФОТО)

Слободен печат
Луна Џогани и Марко Миљковиќ во „Задруга“ редовно имаа секс, но само под јорганот и во туш-кабината, бидејќи внимаваа да не бидат фатени од камерите....
Вести Свет

Направила јога поза на балконската ограда на шестиот кат, а потоа ја ЗАГУБИ РАМНОТЕЖАТА!

Слободен печат
Студентката изведуваше екстремни јога пози на оградата на нејзиниот балкон кога се лизна и падна од скоро 25 метри директно на паркингот. На фотографијата направена...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло го покажа задникот во Египет и публиката ја почасти со „поза за паѓање во несвест“ (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) од 7 јуни е на својата турнеја „It’s My Party”, во склоп на која на 9 август одржа спектакуларен концерт во Египет....