ФОТО: Софија Вергара во реклама за долна облека пред 20 години

Софија Вергара на социјалните мрежи постојано споделува фотографии од почетоците на нејзината кариера. Многумина од нејзините обожаватели и следбеници тврдат дека Софија денес изгледа подобро отколку во младоста.

 

Instagram

 

Сепак, и тогаш привлекувала големо внимание со своите раскошни облини. Денес, убавата Колумбијка е една од најсексапилните жени во светот. Вергара се прослави со серијата „Modern Family“ иако никогаш не сонувала дека целиот свет ќе слушне за нејзиното име.

 

Instagram

 

Својата кариера ја започнала со скромни нискобуџетни реклами и кампањи за долна облека, но наскоро нејзиниот талент и природно однесување пред камера биле препознаени.

Софија на својот Инстаграм профил сподели фотографија од пред 20 години и покажа како изгледала во една таква кампања за долна облека.

Прочитајте и...  Васко Серафимов и Златан Миливојевиќ со заедничка нова нумера, слушнете ја (ВИДЕО)

 

Instagram

 

Таа позира во ноќница, без многу шминка истакнувајќи ги нејзините облини. Вергара отсекогаш била жена која гордо ги носи своите облини и секогаш укажувала на тоа дека токму тие ја довеле до самиот врв во телевизискиот бизнис.

 

Instagram

 

Отсекогаш имав таква фигура и брз метаболизам. Никогаш не страдев заради тежината како некои од моите пријатели. Сега кога сум постара, морам само да го одржувам своето тело здраво“, неодамна изјави актерката.

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian