Tag : софија вергара

Магазин Магазин слајдер Сцена

На Софија Вергара и недостига сонцето и плажата: Убавицата се присети на Миконос! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка со потекло од Колумбија, Софиа Вергара (47) се потсети на сончевите денови и на морето, па објави секси фотографија од грчкиот остров Миконос...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во неверојатниот плакар на Софија Вергара! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Како многу други познати личности кои во своите домови имаат огромни пространи гардеробери, така ниту Софија Вергара не одолеа да не си направи свој дел...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како започна една од најубавите љубовни приказни на еден омилените холивудски парови! (ФОТО)

Слободен Печат
Софија Вергара (47) и Џо Манганиело (43) се во брак од 2015 година, но и понатака изгледаат заљубено како и првиот ден. Интересно е тоа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Секси карантин на Софија Вергара: Преубавата актерка го покажа задникот во бикини (ФОТО)

Васко Спасоски
Колумбиско-американската актерка Софија Вергара (47) на Инстаграм објави серија фотографии на кои ја покажа својата куќа, сопругот, но и своите бујни облини во бикини. Латино-убавицата...
Еспресо Жена Убавина

Познатата актерка Софија Вергара изгледа како девојка, а ова се нејзините трикови!

Слободен Печат
Никогаш не е доцна да започнете да водите нега за вашиот изглед. Софија Вергара, ѕвездата од серијата „Modern Family“, е огромен стручњак за трикови за...
Еспресо Мода

Оваа торба е хит на сезоната: Чини 2.100 евра, а не можеа да ѝ одолеат ни Ријана и Софија Вергара (ФОТО)

Слободен печат
Дамите од јавната сцена секогаш водат сметка да бидат во чекор со најновите трендови. Торбите од брендот „Ботега венета“ несомнено стана хит меѓу трендсетерките и...
Еспресо Мода

Ана Николиќ и Софија Вергара ја имаат истата чанта по која полуди цел Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат
Добро познатата балканска пејачка Ана Николиќ и најдобро платената телевизиска актерка Софија Вергара, како и многу голем број од жените, ниту тие не можат да...
Еспресо Шоу биз

Латино бомбата ги РАЗБЕСНЕ фановите со објавата за ураганот Доријан: „ЗАСРАМИ СЕ!“

Слободен печат
Глумицата Софија Вергара со нејзината последна објава на Инстаграм предизвика лавина негативни коментари откако покрај фотографијата од авионот стави малку необичен и невкусен опис. Напишала...
Еспресо Шоу биз

СИТЕ ДАМИ ОД СЕМЕЈСТВОТО ВЕРГАРА: Толку личат една на друга, а нивниот живот е бележан со голема трагедија (ФОТО)

Слободен печат
Во еден од коментарите добиле предлог да снимаат реално шоу и дека сигурно ќе бидат поуспешни од Кардашијан....
Еспресо Шоу биз

ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание

Слободен печат
Нејзините следбеници ја споредија со Ким Кардашијан, поради форографијата во фустан од латекс....