ФОТО | Лепа Брена на прагот на седмата деценија во бел костим за капење: Она што е убаво никогаш не се става во полето на обичното

лепа брена
Фото: Instagram

Лепа Брена ужива во Црна Гора, а своите бројни обожаватели на социјалната мрежа „Инстаграм“ ги изненади со нови фотографии од нејзиниот летен одмор.

Имено, 60-годишната пејачка објави фотографии како ужива во бел костим за капење, а многумина веднаш го пофалија нејзиниот совршен изглед на прагот на седмата деценија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)


Она што е убаво и возвишено, никогаш не се става во полето на обичното и световно, напиша Брена во описот на фотографијата, а коментарите на нејзините бројни обожаватели постојано се нижат под објавата на пејачката.

Видео на денот