Tag : обожаватели

Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Каранитнско изненадување: Катарина Ивановска позира во секси градник на Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати манекенки, Катарина Ивановска ниту во карантинските денови не ги заборава своите обожаватели на социјалните мрежи.  Таа вчера ги изненади со фотографија...
Еспресо Шоу биз

Дали гледате разлика? Бизарна сличност на 14-годишна Италијанка и планетарно позната пејачка (ФОТО)

Слободен печат
Американската пејачка Аријана Гранде (26) на социјалните мрежи ја пронајде својата „близначка“. Не се работи за крвна поврзаност, туку за девојче кое толку многу личи...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Прилика која не се пропушта: ЏОРЏ и АМАЛ ги канат фановите во својата СЕМЕЈНА ВИЛА – еве како до нивниот дом!

Слободен печат
Најголемите обожаватели на брачниот пар можат да освојат ручек со Џорџ и Амал Клуни на езерото Комо во Италија. Славниот актер и прекрасната адвокатка ќе...