10.8 C
Скопје

ФОТО | Актерката знае како да ужива: Селма Хајек објави фотографија во која уживаа и фановите!

Изданието на 54-годишната Селма Хајек во едноставниот црн костим за капење во кој позираше во базенот, многумина остави без зборови…

Холивудската актерка Селма Хајек знае како најдобро да го искористи своето слободно време, а моментите од своето уживање ги сподели со своите 17,2 милиони следбеници на Инстаграм.

Изданието на 54-годишната Селма Хајек во едноставниот црн костим за капење во кој позираше во базенот, многумина остави без текст, додека нејзиното бујно деколте се најде во преден план.

Ниту витката и совршено оформена линија не им побегна од око на следбениците, па така таа доби многу пофалби за својот изглед.

Актерката често е поборник за природната убавина, па речиси сите свои фотографии ги објавува без шминка и во природно издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Поврзани вести

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Слободен печат

Девојка на „ТикТок“ снима содржина што е вообичаена во Америка, но навредлива во Русија

Слободен Печат

ВИДЕО | Настап полн емоции – Васил Гарванлиев настапи на првото полуфинале на Евросонг

Слободен печат

Ема Вотсон стави крај на молкот: Актерката се огласи на „Твитер“ за гласините за нејзината веридба

Слободен Печат

Прво починала нејзината голема љубов, а подоцна и таа добила страшни вести: Животната приказна на актерката крие потресни детали

Слободен печат

ФОТО | За жал тие се уште се достапни на интернет: Фотографии за кои Викторија Бекам би платила да бидат избришани од сеќавањата

Слободен печат

Остави Коментар