6 C
Скопје

Tag : селма хајек

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Доаѓа новиот трилер „Hitman’s Wife Bodyguard“ со Рајан Рејнолдс, Селма Хајек и Семјуел Л. Џексон

Слободен Печат
Обожавателите на холивудски трилери ќе имаат шанса да уживаат во нов филм со одлична актерска екипа. Имено, вчера излезе официјалниот трејлер за новиот холивудски блокбастер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Селма Хајек повторно ги воодушеви своите обожаватели со фотографија во костим за капење

Слободен Печат
Актерката Селма Хајек веќе некое време ги радува своите обожаватели со егзотични фотографии на кои позира во костим за капење. Со најновата фотографија која ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Актерки во шестата деценија на наградите „Златен глобус“: Кетрин Зета Џонс, Селма Хајек и Џејми Ли Кертис покажаа што е стил и елеганција

Слободен печат
Престижните награди „Златен глобус“ се одржаа синоќа во хотелот „Beverly Hilton“, а 78-то доделување беше без публика поради пандемијата на коронавирусот Имено, славните актери и...
Забава Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Селма Хајек е кралица на бикините: погледнете ги најсексапилните изданија на холивудската убавица

Слободен печат
За неа годините с е само бројка. Педесет и четиригодишната актерка жали и пали, а раскошните облини ги става во прв план. Некои изданија во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хајек во солзи поради секс-сцените со Бандерас: Од страв не го пуштав пешкирот со кој бев покриена

Слободен печат
Селма Хајек имала 23 години кога добила улога во теленовелата „Тереза“ во 1989 година во родното Мексико. Во 1991 година, се преселила во САД со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хајек објасни: Се сликам во бикини затоа што ослабев

Слободен Печат
Селма Хајек за „Entertainment Tonight“ откри зошто постојано објавува фотографии на социјалните мрежи на кои позира во бикини. „Морав да ослабам многу и да вежбам...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Актерката знае како да ужива: Селма Хајек објави фотографија во која уживаа и фановите!

Слободен печат
Изданието на 54-годишната Селма Хајек во едноставниот црн костим за капење во кој позираше во базенот, многумина остави без зборови… Холивудската актерка Селма Хајек знае...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Таа старее како вино: Селма Хајек со прекрасни фотографии им се заблагодари на следбениците!

Слободен печат
Славната актерка на 55 години ги воодушеви своите следбеници со нова фотографија во прекрасен деколтиран фустан… Мексиканско-американската актерка Селма Хајек (54) со својот изглед во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Селма Хајек и во шестата деценија позира во бикини: Изгледа феноменално!

Слободен печат
И во средината на шестата деценија од својот од животот, мексиканската актерка Селма Хајек има што да им покаже на своите обожаватели. Имено, во оваа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Тајниот напиток на Селма Хајек за блескава кожа и добро здравје: Ви го открива рецептот!

Слободен Печат
Актерката Селма Хајек тврди дека нејзината кожа е сјајна и нежна како кадифе благодарение на една здрава мешавина чиј таен рецепт неодамна го сподeли на...