Дали ова е најзгодниот светски пар? Никол и Том ги покажаа своите обликувани тела на плажа (ФОТО)

инстаграм

Пејачката и спортистот вредно работат на своите тела…

Членката на групата „The Pussycat Dolls“ Никол Шерцингер ужива во романсата со Том Еванс, поранешен репрезентативец на Шкотска во рагби.

Пејачката и спортистот се еден во друг премногу вљубени, а за тоа сведочат и нивните бројни заеднички објави на Инстаграм.

Според многумина, Никол и Том се најзгодниот познат светски пар, а тоа го докажа и нивната нова фотографија.

Имено, тие двајца се разголеле на плажа, Шерцингер во бикини, Еванс во шорцеви, а во преден план беа нивните совршено обликувани тела.

Фотографијата гордо ја објави Никол на нејзините профили на социјалните мрежи.

Лајковите се редеа, како и позитивните коментари, а обожавателите им порачаа дека изгледаат фантастично.

Погледнете уште неколку нивни заеднички фотографии…

инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
Видео на денот