5 C
Скопје

Tag : никол шерцингер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Шерцингер ги воодушеви фановите со беспрекорни фотографии во бикини

Слободен Печат
Никол Шерцингер ги воодушеви своите обожаватели со неколку фотографии во бикини кои ги објави на својот инстаграм – профил. Поранешниот член на „Pussycat Dolls“ објави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Никол Шерцингер ги демантира гласините за бременоста на ефикасен начин

Слободен Печат
Пејачката Никол Шерцингер (42) е веќе една година во среќна врска со поранешниот актер Том Еванс (35), двојката во последните неколку месеци често споделуваше заеднички...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Шерцингер изгледа неверојатно во својата петта деценија (ФОТО)

Слободен Печат
Пејачката Никол Шерцингер несомнено важи за една од најубавите жени во светот. Во својата петта деценија изгледа неверојатно во какво било издание, со шминка или...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е најзгодниот светски пар? Никол и Том ги покажаа своите обликувани тела на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и спортистот вредно работат на своите тела… Членката на групата „The Pussycat Dolls“ Никол Шерцингер ужива во романсата со Том Еванс, поранешен репрезентативец на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Шерзингер ја покажа феноменалната фигура во црвено бикини (ФОТО)

Слободен печат
Поп ѕвездата Никол Шерзингер ја покажа феноменалната фигура во црвено бикини додека го прославуваше 42-от роденден со своето момче Томас Еванс (35) во Португалија. „Иако...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер! Кога ќе видите какво момче има ќе паднете на задник! (ФОТО)

Слободен печат
По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том Еванс (34), пишува „Дејли Мејл“. Атрактивната Никол и згодниот рагбист...
Еспресо Шоу биз

Никол Шерцингер на Хаваи: Пејачката се разголе и покажа со што располага! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Никол Шерцингер објави секси видео во бикини и своите следбеници на социјалните медиуми ги почести со убави кадри. Видеото на Шерцингер за помалку од...